Hiszpania - Travelon.pl Hiszpania - Travelon.pl Hiszpania - Travelon.pl Hiszpania - Travelon.pl

Hiszpania - podróż samochodem po Hiszpanii - gdzie spać? - Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne > podróż samochodem po Hiszpanii - gdzie spać?

Dodać komentarz

podróż samochodem po Hiszpanii - gdzie spać?

05.08.09 12:54:46 (Odpowiedzieć)
Witam, mam krótkie pytanie do osób zorientowanych w temacie gdyż sam nigdy w Hiszpanii nie byłem. W październiku wybieram się w dwie osoby do Hiszpanii, nie zamierzamy spędzić 2 tygodni w jednym miejscu ale przejechać samochodem całe wybrzeże od Barcelony do Gibraltaru zatrzymując się po drodze na krótki czas w wybranych miejscach i tu pojawia się pytanie o noclegi.
Chciałbym się spytać czy dobrym rozwiązaniem jest wyjazd w ciemno? Tzn. czy nie będzie problemu znaleźć w każdym kolejny miejscu nocleg na krótki czas? Chciałbym się zapytać z czego najlepiej korzystać, campingi, hotele, apartamenty? No i jaką sensowną kwotę trzeba przeznaczyć na jeden nocleg? Oczywiście nie oczekujemy żadnych luksusów ale też nie chcę spać pod chmurką :) 4 ściany, wyrko i dach wystarczą w zupełności.
Z góry dzięki za odpowiedź!

Re: podróż samochodem po Hiszpanii - gdzie spać?

15.08.09 20:26:51 (Odpowiedzieć)
W sumie w październiku teoretycznie można jechać w ciemno, ale osobiście polecam zabukować noclegi wcześniej. Najtaniej chyba wyjdzie w hostelach (np. www.hostelworld.com), ok 20 euro za nocleg lub mniej (zależy od daty i w ilu osobowym pokoju będziesz spać; wiadomo, że im więcej łóżek w pokoju, tym taniej. Powodzenia i udanej wyprawy, mi się Hiszpania marzy, ale objazdową wycieczkę marzeń po tym kraju muszę na razie odłożyć w przyszłość. Pozdrawiam:)

Noclegi w Torrevieja

22.06.10 11:20:12 (Odpowiedzieć)
Marcin
Zapraszam do apartamentu w okolicy Torrevieja :)
www.odkryj-hiszpanie.pl

samochodem po Hiszpanii

28.08.10 17:00:24 (Odpowiedzieć)
uważam, że lepiej byłoby pojechać w czerwcu lub lipcu, bo w październiku nie ma już tak ciepłej wody, chociaż w porównaniu do morza bałtyckiego jest nie najgorzej. jazda w Hiszpanii gdy jest ciemno nie jest zlym rozwiązaniem. nawet w nocy trzeba mieć klimatyzację i drogi są pięknie oświetlone. Ja spałem w aucie. W hiszpanii, przynajmniej w andaluzji nigdy nie spotkałem się z komarem. polecam właśnie to miejsce na dłuższy wypoczynek.