Hiszpania - Travelon.pl Hiszpania - Travelon.pl Hiszpania - Travelon.pl Hiszpania - Travelon.pl

Hiszpania - Hiszpania - Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne > Hiszpania

Dodać komentarz

Hiszpania

14.04.09 09:48:34 (Odpowiedzieć)
Janusz
Nigdy nie byłem w Hiszpanii... Możecie mi trochę pomóc zorientować się? W ogóle nie wiem gdzie dokładnie się wybrać. Na ląd? Na wyspy? Gdzie można fajnie popływać i gdzie można tego dużo zwiedzić?

Re: Hiszpania

28.04.09 15:20:25 (Odpowiedzieć)
Edyta
Osobiście polecam ląd. Madryt lub Barcelona to bardzo dobry wybór na przedłużony weekend. Jest masa rzeczy do zwiedzania.

Re: Hiszpania

24.08.09 22:43:30 (Odpowiedzieć)
Witajcie,
ściągnęła mnie tu rozmowa o Hiszpanii. Czy ktoś z Was wie, jakie są zasady w zabawie La Tomatina? Znalazłam konkurs na stronie http://www.translatica.pl/promocja-hiszpanska/la-tomatina/ i chciałabym spróbować wygrać rozmówki, które są tam nagrodą. Jednak nie znam odpowiedzi na pytanie, wszystkie są takie mało wiarygodne.... Czy ktoś może mi pomóc?
Z góry dziękuję!!

Re: Re: Hiszpania

25.12.11 01:14:31 (Odpowiedzieć)
It's always a relief when someone with obvious expeirtse answers. Thanks!

Costa Blanca

01.05.09 14:27:23 (Odpowiedzieć)
Osobiście polecam przepiękne wybrzeże Costa Blanca
http://www.ibermaxx.pl

Re: Costa Blanca

19.05.09 08:09:09 (Odpowiedzieć)
Magda
Dokładnie Costa Blanca wraz z urokliwym miastem Alicante jest super. Co roku wyjeżdżam w te kierunki, ale wciąż jestem tymi okolicami nienasycona. Chyba się zakochałam :-)

Costa Blanca

25.05.09 12:12:16 (Odpowiedzieć)
Wika
W Hiszpanii byłam tylko raz, w miasteczku Denia, które można również znaleźć na wybrzeżu Costa Blanca. Generalnie ten rejon mogę tylko polecić, przepiękne krajobrazy. Owszem nie za bardzo byłam zachwycona z dociekliwości miejscowych mężczyzn, którzy jak dla mnie byli za bardzo temperamentni...

pytanie

13.09.09 21:35:21 (Odpowiedzieć)
mial bym pytanko zwiazane z energetyka a konkretnie z gniazdkami. Czy pasuja do nich nasze sprzety np. ladowari do telefonów czy trzeba kupowac jakiec przejsciówki

Otohiszpania.pl -portal ogłoszeniowy

21.10.09 00:02:04 (Odpowiedzieć)
Witam !
Postanowiłem uruchomić darmowy portal ogłoszeniowy dla wszystkich
mieszkających w Hiszpanii. Pod adresem www.otohiszpania.pl
sprzedacie kupicie a także będziecie mogli zaofertować swoje usługi.
Wszystko oczywiście za darmo !!!
Zapraszam !

Hiszpania, kontynent, wyspy, pobyt

24.11.10 17:24:05 (Odpowiedzieć)
Student
Witaj,

piszę pracę magisterską na temat atrakcyjności turystycznej Hiszpanii. Jeśli kiedykolwiek byłaś/ byłeś w Hiszpanii, było by mi miło, gdybyś zechciała/zechciał wypełnić ankietę!

Jednocześnie, jeśli znasz kogoś, kto był w Hiszpanii, proszę, przekaż poniższy link dalej.

Dziękuję za wypełnienie ankiety i poświęcony czas,
Pozdrawiam serdecznie,
Joanna

Link do ankiety:
http://www.ankietka.pl/ankieta/49685/atrakcyjnosc-turystyczna-hiszpanii.html

Transport - Barcelona - Poznań

26.02.11 22:32:57 (Odpowiedzieć)
Witam,

W "semana santa" planuje wyjazd do Polski samochodem (Seat Leon) i posiadam dwa miejsca (3 - jeśli jedzie dziecko).
Odjazd odbywa się z Barcelony dnia 15 kwietnia w godzinach popołudniowych i celem podróży jest Poznań.
Powrót do Bcn planuje dnia 24-25 kwietnia. Więcej informacji na priv.

Pozdrawiam.

Re: Transport - Barcelona - Poznań

26.02.11 22:33:44 (Odpowiedzieć)
email: saua19@o2.pl

Re: Re: Transport - Barcelona - Poznań

24.12.11 04:41:05 (Odpowiedzieć)
I am forever indebted to you for this inorfmtaoin.

Re: Transport - Barcelona - Poznań

25.12.11 02:49:37 (Odpowiedzieć)
Great insight. Relvieed I'm on the same side as you.

TUENTI

15.06.11 19:08:35 (Odpowiedzieć)
Czy mógłby mi ktoś wysłac zaproszenie na portalu Tuenti, to dla mnie bardzo ważne :)
mój email:

Kasia55555we@hotmail.com

z góry dziękuję :)

Atrakcyjność Hiszpanii

09.11.11 16:22:34 (Odpowiedzieć)
Jeśli ktoś z Was był w Hiszpanii, prosiłabym o poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety, która jest mi potrzebna do napisania pracy magisterskiej.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc!

link do ankiety:

http://www.ebadania.pl/027b132e9343b0df

OXJGVjYyNrEhftiz

25.12.11 01:45:27 (Odpowiedzieć)
And I was just wondernig about that too!

Transfer z lotniska w Gironie

23.03.12 11:22:04 (Odpowiedzieć)
www.gironatransfer.net

Oferujemy wszystkim, którzy przylatują do pięknej Barcelony lub Girony , bezpieczne, komfortowe i sprawne dotarcie do celu podróży (hotel, firma, adres prywatny) bez niedogodności i niespodzianek, za wcześniej uzgodnioną cenę.
Zapewniamy opiekę już od wyjścia z hali przylotów, gdzie czekam z tabliczką
z nazwiskiem lub wcześniej umówionym hasłem rozpoznawczym. W przypadku opóźnienia samolotu nie musisz się obawiać o swój transfer będe czekać do momentu Twojego przylotu.
Tel: 0034 636362962
transfer-gerona@hotmail.com