Hiszpania - Travelon.pl Hiszpania - Travelon.pl Hiszpania - Travelon.pl Hiszpania - Travelon.pl

Hiszpania - Andaluzja! - Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne > Andaluzja!

Dodać komentarz

Andaluzja!

06.03.10 18:59:17 (Odpowiedzieć)
Zapraszam do mojego bloga o zyciu w Andaluzji i podrozach po tym pieknym regionie http://pisanewsewilli.blogspot.com

Piszcie smialo jesli potrzebne sa Wam praktyczne informacje na temat Andaluzji, organizacji wyjazdu etc.

pozdrawiam!

Re: Andaluzja!

27.09.10 09:11:47 (Odpowiedzieć)
Ira
Nasz grupa taneczna flamenco (5 osób) chcemy w drugiej połowie listopada pojechać do Andaluzji na 4 dni. proszę o podpowiedź i sugestie takiego wyjazdu.

cabo roig (andaluzja)

28.08.10 16:49:14 (Odpowiedzieć)
mam 13 lat. byłem w hiszpanii, a dokładniej w cabo roig (południe hiszpanii) cztery razy. za rok znowu tam pojadę(oczywiście z rodziną). zakochałem się w tym miejscu od pierwszego pobytu. piękne plaże, basen koło mieszkania, nocne spacery po mieście, zawsze idealna pogoda, sympatyczni ludzie, ich kultura i zwyczaje. Cabo roig to miejsce, w którym znajdziemy to wszystko. marzę, by mieszkać w hiszpanii i mieć tam świetną pracę.

Andaluzja

07.02.12 21:30:31 (Odpowiedzieć)
witam wybieram sie w tym miesiącu (luty 2011) do Andaluzji a dokładnie do Huelvy, czy ktoś orientuje sie jakie temperatury są o tej porze.

Re: Andaluzja

29.02.12 23:21:04 (Odpowiedzieć)
w lutym... hm... aaaa 2011 :) to pisanie nie ma sensu już chyba...:) Teraz jest (początek marca ) 20-24C w dzień ...wieczory jeszcze chłodne 12 - 15C, bywa deszczowo. Fajna pogoda tak naprawdę od kwietnia ale również bywa deszcz. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to piszcie na gg mieszkam w Andaluzji nie daleko Huelvy na granicy z Portugalią Pozdro. 1647961